Půjčovna luxusních aut

26. července 2009 v 17:30 |  Automobily
Užít si jízdu luxusním autem není nic nedostupného. Pokud se řidič spokojí s několika hodinami nebo dny jízdy.

Auta těch nejexkluzivnějších značek půjčují tři společnosti, které vstoupily na český trh půjčoven aut.
Půjčovny luxusních aut nejen pronajímají vozy, ale poskytují i další služby pro klienty, kteří si chtějí dopřát výjimečný zážitek.
V půjčovně luxusních aut si lze například pronajmout Bentley Continental Flying za cenu zhruba čtyřicet tisíc na den, ale i Porsche Boxter za necelých osm tisíc. Je také možné si vůz vypůjčit jen na jednu hodinu. Zájemce o zážitek jízdy luxusním autem si však musí připravit poměrně vysokou vratnou zálohu. Podmínky jsou také odlišné, pokud má klient čerstvý řidičák, anebo je naopak ověřeným a pravidelným zákazníkem.
Půjčovna luxusních aut půjčuje například auta mladým lidem, kteří nemají tolik peněz. Takoví řidiči si mohou vyzkoušet například kabriolet Mini Cooper. Je samozřejmostí, půjčit si vůz třeba až po příletu do Paříže, nebo ho naopak v Paříži odevzdat. Například jízda v Lamborghini Murciélago po dálnici z Prahy do Brna asi nebude to pravé, proto společnost nabízí možnost přistavit vůz na letiště v Nice, a odtamtud se zákazník může vydat například přes Savojské Alpy k Ženevskému jezeru. Tato služba zahrnuje komplexní servis od zajištění letenky přes přistavení vozu až po ubytování v pětihvězdičkových hotelech s plnou penzí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pujcovna aut brno pujcovna aut brno | E-mail | Web | 24. prosince 2010 v 8:10

to pomůže hodně uživatelů, jakož i řízení

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama